قوانین سایت

قوانین

قوانین و مقررات سایت

  استفاده ازسایت کالا دی به منزله اطلاع شما ازقوانین این سایت بوده و مورد موافقت شما می باشد . به منظور تسهیل در خرید شما قیمتها به روز میباشد . در صورتی که کالایی موجود نباشد با تماس با فروشگاه ازقیمت و وضعیت موجودی آن با اطلاع شوید .
  درصورتی که در بخش قیمت کالا عبارت توقف تولید نوشته شده باشد این بدان معناست که این کالا از تولید خارج شده و دیگر موجود نخواهد شد . با توجه به این که در هنگام خرید نیاز به پرکردن فرم اطلاعات شما برای ثبت نهایی الزامی میباشد فروشگاه کالا دی ، حفظ و نگهداری اطلاعات شما را تضمین می نماید . کالاهایی که دارای ضمانت نامه می باشند در قسمت مشخصات کالا وجود ضمانت نامه ذکر خواهد شد .
  نصب و راه اندازی کالاهای خریداری شده به عهده خدمات پس از فروش شرکت ضمانت کننده می باشد وکالا دی هیچ گونه مسئولیتی در قبال نصب کالا ندارد . هزینه حمل محاسبه شده در فاکتور فقط تا درب منزل بوده وبرای استفاده از خدمات طریق دیگر می بایست هماهنگی های لازم صورت گیرد .
  تائید و امضای فاکتور فروش از طرف خریدار به منزله تحویل سالم کالا بوده ومطابق با موارد توافق نامه می باشد .
  با توجه به فروش محصولات الکترونیکی کنترل عملکرد وبررسی آن در صورت بروز مشکل بلافاصله پس از تحویل مورد پذیرش می باشد وهر گونه ایراد بعدی تنها از طریق خدمات پس از فروش شرکت مربوطه قابل پیگیری می باشد .
  پرداخت وجه درمحل به صورت نقد یا چک پول ویا از طریق دستگاه پوز سیار بوده واز پذیرفتن چک معذوریم .
  دقت در خرید کالا وتوجه به مشخصاتی از قبیل نوع ،جنس ،رنگ وغیره به عهده خریدار می باشد . لذا قبل از تائید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمائید .ضمنا قبل از تحویل کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده ودرصورت بروز مشکل احتمالی با شماره 55656964 تماس حاصل نمائید .