سوال و جواب های متداول

پرسش و پاسخ

پرسش های متداول

  1. آیا امکان تغییر مشخصات کاربری موقع خرید وجود دارد؟ بله.تغییر مشخصات کاربری در زمان ثبت سفارشات توسط مشتری امکان پذیراست.
  2. چگونه به فروشگاه اینترنتی اعتماد کنم و وجه کالا را پرداخت کنم؟ فروشگاه اینترنتی کالا دی با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن که پس از بررسی فروشگاه و تطابق با قوانین اعطا می شود این اطمینان را به مشتریان عزیز میدهد که با آسودگی خیال خرید خود را انجام دهند.
  3. آیا درطول شبانه روز امکان ثبت سفارش کالا وجود دارد؟ امکان ثبت در طول شبانه روز امکان پذیر می باشد ولی پیگیری و ارسال در ساعت کاری مقدور می باشد.
  4. آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟ مشتریان گرامی درصورت تمایل میتوانند با استفاده از نقشه موجود در سایت به آدرس فروشگاه مراجعه کنند لازم به ذکر است که فروشگاه کالا دی فاقد نمایشگاه بوده و فقط برای تحویل کالا میتوان مراجعه نمود.
  5. در صورت انصراف از خرید چه باید کرد؟ مشتریان گرامی در صورت انصراف ازخرید خود با تماس با واحد پشتیبانی و اعلام انصراف از خرید خود و یا تعویض کالا خود اقدام فرمایند.
  6. چگونه از وضعیت ثبت سفارش خود مطلع شویم؟ مشتریان می توانند برای اطلاع از وضعیت سفارشات خود وارد پنل کاربری خود شوند.
  7. آیا تمام کالاها شامل گارانتی 7روزه تعویض می شوند؟ خیر.کالاهای فروشگاه کالا دی به جز موارد زیر شامل گارانتی 7 روز برگشت کالا می باشند. الف.کالاهای آرایشی و بهداشتی مثل ریش تراش،موزن گوش وبینی،اصلاح سر و صورت و بدن،بند انداز،شیورها،دستگاه آرایش ناخن و ماساژورها شامل 7 روز ضمانت برگشت کالا نمی باشند. ب.نوشتن،مخدوش کردن،برچسب زدن و از بین بردن کارتن کالا توسط خریدار امکان ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد. ج.استفاده نادرست خریدار از کالا که باعث شکستگی و خط وخش روی کالا گردد امکان استفاده از شرایط ضمانت برگشت کالا را از بین خواهد برد
  8. چگونه مبلغ سفارش را پرداخت نماییم؟ مشتریانی که به صورت اینترنتی خرید خود را انجام میدهند با استفاده از درگاه بانکی می توانند پراخت خود را انجام دهند و مشتریان عزیزی که کالای خود را ثبت سفارش کرده و مبلغ را پرداخت نکرده اند در هنگام تحویل کالا و استفاده از کارتخوان های سیار واحد ارسال فروشگاه کالا دی مبلغ را پرداخت نمایند.
  9. نحوه استفاده از گارانتی کالا چگونه است؟ کالاهای موجود در فروشگاه کالا دی دارای ضمانت نامه معتبر صادره از شرکت سازنده می باشند و مشتریان با تماس با واحد خمات کالای خریداری شده خود و هماهنگی با آنها کالای خود را راه اندازی و از خدمات پس از فروش شرکت مربوطه برخوردار شوند.
  10. از تاریخ گارانتی کالای خریداری شده مدتی گذشته،گارانتی آن چگونه محاسبه می گردد؟ فروشگاه اینترنتی کالا دی با هماهنگی با شرکت ها و مجموعه های تامین کننده کالای خود شروع گارانتی بیشتر کالاها را براساس تاریخ فاکتور فروش محاسبه کرده و جای هچگونه نگرانی نیست و مشتریان با ارائه فاکتورفروش خود می توانند از خدمات گارانتی کالای خود استفاده نمایند.
  11. نحوه ارسال سفارش داخل تهران چگونه است؟ ارسال کالا بالای 100 هزار تومان به تمامی نقاط 22گانه تهران توسط کادر مجرب فروشگاه به صورت رایگان می باشد و ارسال کالا به تمام نقاط ایران توسط شرکت های باربری و پست و تیپاکس با احتساب هزینه مندرج در فاکتور انجام می پذیرد.
  12. آیا قیمت های کالا دی به روز هستند؟ تمامی قیمت های این فروشگاه به صورت منظم و دقیق به روزرسانی میشوند.